MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Metal tray 14819363
nr 1481 9363
METAL TRAY
19th century, 54x74, wear.
1800-tal, 54x74 cm
Condition: slitage
SEK 1300
Monday August 8 2022
at 19:15:12
100 kr
150 kr
200 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
800 kr
800 kr (Robot)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr