BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10357737
nr 1035 7737
Takarmatur
PH-lampa, diameter: 50
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 maj 2016
kl 20:06:55
2/5 05:07:50
100 kr
2/5 14:34:37