ÖVRIGT / Leksaker / Leksakshund 12486292

nr 1248 6292

Leksakshund

modell äldre. Längd: 34 cm, höjd: 25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:28:33

10/4 17:17:21 1      Vinnande bud