MÖBLER / Bord / Slagbord 8347155
nr 834 7155
Slagbord
1700-/1800-tal, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2013
kl 19:30:59
11/6 15:32:01