ART / Frames / Frame 7596079
nr 759 6079
FRAME
gilt, 19th century, med oljemålning, får, ramens innermått: 65x108,
förgylld, 1800-tal, med oljemålning, får, ramens innermått: 65x108
1500
SEK 1000
Monday May 21 2012
at 18:30:28
21/5 17:33:57