Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ram 6994163



*

nr 699 4163


Ram

Sekelskifte 1900, innermått 60 x 90


Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 maj 2011
kl 17:41:42


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
29/5 00:24:10 1      750 kr
29/5 18:19:14 2      750 kr
29/5 18:19:42 2      800 kr
30/5 13:55:49 3      850 kr
30/5 14:48:03 4      1.000 kr
30/5 14:49:26 5      1.000 kr
30/5 14:49:49 5      1.100 kr
30/5 16:31:18 6      1.600 kr
30/5 17:12:55 5      1.300 kr
30/5 17:29:21 5      1.500 kr
30/5 17:30:01 5      1.700 kr
30/5 17:32:19 7      2.200 kr
30/5 17:33:20 5      1.900 kr
30/5 17:34:06 5      2.100 kr
30/5 17:36:42 5      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
  • 8022 Akvarell
    Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:38
  • 8243 Ask
    med lock, Sèvres. Längd: 13 cm
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:13
  • 8342 BÃ¥lskÃ¥l
    Imaridekor. Diameter: 28. 5 cm. Höjd: 12 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:41




Ladda ner broschyr