GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 10684163
nr 1068 4163
Matservisdelar
Rörstrand, Svala, ca 60 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:54:27
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
Rörstrand