BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 17526345
nr 1752 6345
Plafond
Art Déco, Intarsia. Diameter: 75 cm, saknar glaskupa
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:43:00
100 kr
350 kr
600 kr
1.000 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.500 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor