BELYSNING / Bordslampor / Arbetslampa 16894142

nr 1689 4142

Arbetslampa

1940-tal, plåt. Höjd: 35 ca

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 24 mars 2025
kl 19:33:18