KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16558220
nr 1655 8220
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 18/20. Bildmått: 24x26 cm, yttermått inklusive ram: 81x62 cm
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
2.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 14:19:27)
Uppdatera
Visning
fredag 1/11, lördag 2/11, söndag 3/11 och måndag 4/11
Auktionen
avslutas:
måndag 4 november kl 18:20:51
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor