KONST / Litografier / Färglitografi 11401131
*
nr 1140 1131
Eva Hallström
(1942-1997), Sverige
Färglitografi, Eva Hallström (1942-1997), 'Ej blått i juletid', 157/250, bladets mått: 75x57
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 oktober 2017
kl 19:44:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 15:40:40
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Eva Hallström
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.
Läs mer om Eva Hallström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva hallström färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Eva Hallström
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.
Läs mer om Eva Hallström
nr 1140 1131
Eva Hallström
(1942-1997), Sverige
Färglitografi, Eva Hallström (1942-1997), 'Ej blått i juletid', 157/250, bladets mått: 75x57
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/10 15:40:40 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Eva Hallström
Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.Läs mer om Eva Hallström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva hallström färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27