KONST / Litografier / Serigrafier 12769614
nr 1276 9614
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Serigrafier, 5 st, 150-upplaga, Signerade. Motivet: 25x25 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:34:30
2.000 kr
2.400 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal