ART / Lithographs / Litograph in colors 14855015
nr 1485 5015
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Ann Makander (b. 1954), Sweden. Signed, numbered 41/100, dated 1988, "växelsång". Litograph in colors, Image dimensions: 45x58 cm, outer dimensions including frame: 61x74,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 41/100, daterad 1988, "växelsång". Färglitografi, bildmått: 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Ann Makander, Swedish painter, and graphic artist, born 1954
800
SEK 800
Monday August 29 2022
at 19:52:56
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Ann Makander
Read more about Ann Makander