KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826477

nr 1282 6477

Emilia Lönblad

(1865-1946), Sverige

Oljemålning, Porträtt. Signerad. Olja på pannå, 30x25 cm

Emilia Lönblad, svensk målare född 1865, död 1946.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:22:08

20/10 21:50:50 1      Vinnande bud

Emilia Lönblad

Läs mer om Emilia Lönblad