KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16045316
nr 1604 5316
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Vintermotiv. Signerad, numrerad Pt. Bildmått: 46x57 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:42:10
9/3 17:10:40
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg