KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15643056
nr 1564 3056
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Landskap med bro. Signerad, daterad 1865. Akvarell, bildmått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:19:18
17/9 07:49:10