KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15618383

nr 1561 8383

Sten Kärvinge

(f. 1937), Sverige

Fågel. Signerad. Akvarell, bildmått: 13x20 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm

Sten Kärvinge, svensk målare och tecknare född 1937.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 september 2023
kl 18:06:28

Sten Kärvinge

Läs mer om Sten Kärvinge