KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8157535

nr 815 7535

Mia Jarnsjö

(f. 1947), Sverige

Akvarell, Mia Jarnsjö (f. 1947), signerad-86, motivets mått: 19x26

Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 mars 2013
kl 19:04:15

21/3 17:50:09 1      Vinnande bud
23/3 12:18:00 2      150 kr

Mia Jarnsjö

Läs mer om Mia Jarnsjö