KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17516011
nr 1751 6011
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Signerad, akvarell, Lapporten, "Tjuonavagge", 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x48 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:02:56
1.500 kr
2.600 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak