KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16045096
nr 1604 5096
Bengt Edenfalk
(1924-2016), Sverige
Akvarell, Signerad och daterad -98,30x27 cm, yttermått inklusive ram: 44x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:19:03
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Bengt Edenfalk
Läs mer om Bengt Edenfalk