KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14617481
nr 1461 7481
Alfred Herbert
(1818-1861), England
Signerad, 1800-tal. Akvarell, bildmått: 20x31cm, yttermått inklusive ram: 37x47cm
Alfred Herbert, engelsk akvarellmålare född 1818, död 1861.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:17:55
12/4 19:14:18
Alfred Herbert
Läs mer om Alfred Herbert