KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14617481

nr 1461 7481

Alfred Herbert

(1818-1861), England

Signerad, 1800-tal. Akvarell, bildmått: 20x31cm, yttermått inklusive ram: 37x47cm

Alfred Herbert, engelsk akvarellmålare född 1818, död 1861.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 april 2022
kl 18:17:55

12/4 19:14:18 1      Vinnande bud

Alfred Herbert

Läs mer om Alfred Herbert