KONST / Skulptur & konsthantverk / Vette 10548620

nr 1054 8620

Vette

modell äldre, trä, längd: 39 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 september 2016
kl 20:59:44

5/9 20:17:34 1      Vinnande bud