KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 9421852

nr 942 1852

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Väggskulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), ej signerad, 13x16

Kondition: skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 april 2015
kl 19:17:43

27/4 19:03:04 1      250 kr
27/4 19:09:48 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 apr

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt