KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 6536203

nr 653 6203

Väggrelief

Kork, Slott, 1800-tal, 45x58

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

måndag 30 augusti 2010
kl 18:28:50