KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 12599106
nr 1259 9106
Väggrelief
gips, kroppar, osignerad, 39x40
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:33:35
100 kr
150 kr
200 kr