MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 5544694
nr 554 4694
Vägghylla
Nyrokoko, höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 november 2008
kl 18:40:20
100 kr
300 kr
300 kr
400 kr