Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / Vägghylla 912033



*

nr 91 2033


VÄGGHYLLA

M. spegel, L98


Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 oktober 2001
kl 16:00:00


  • Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp spegel vägghylla
  • 7005 Bokhylla
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 19:28
  • 7137 Bokhylla
    2 sek, 1960-tal, skjutdörrar. Bredd: 100 cm, djup:..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 18:49
  • 6424 HörnskÃ¥p
    sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 19:54
  • 6050 Sideboard
    Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 18:48
  • 7004 Vägghyllor
    4 st, 15x35-30x50, djup: 20 cm
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 19:49




Ladda ner broschyr