MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 6798014
*
nr 679 8014
Vägghylla
50-tal, höjd: 65
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:43:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 17:03:48
1
300 kr
28/1 21:01:41
2
350 kr
29/1 05:59:22
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp vägghylla
-
8118 Bokhylla
med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8119 Étagère
Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:38
-
8122 Linneskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 112 cm, djup: 49 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:30
-
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:03
*
Vägghylla
Läs mer om 50-tal
nr 679 8014
Vägghylla
50-tal, höjd: 65
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/1 17:03:48 | 1 | 300 kr |
| 28/1 21:01:41 | 2 | 350 kr |
| 29/1 05:59:22 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp vägghylla
-
8118 Bokhylla
med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8119 Étagère
Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:38 -
8122 Linneskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 112 cm, djup: 49 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:30
-
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:03



