KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 16557244

nr 1655 7244

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Tuschteckningar, 3 st, Signerade, oramade lösa blad, bland annat förlaga till "Julnatt" 1941, bladets mått:

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 november 2024
kl 19:32:26

4/11 16:15:41 1      Vinnande bud

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund