KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 9838522
nr 983 8522
Tuschteckningar
+ akvareller, 12 st. lösa blad, ryska kyrkor, signerade
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2015
kl 19:44:20
26/9 11:43:06