KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 8816372

nr 881 6372

Tuschteckning

Oidentifierad Konstnär, Musicerande sällskap, Signerad S. Bladets Mått: 19x28

Utrop:

300 kr

måndag 17 mars 2014
kl 20:47:20