KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 12455260
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller franco leidi tuschteckning vattenfärg
-
9367 Tuschteckning
Zhi Wei Zhang. Signerad, daterad -93, Slottsfogdeb..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:24
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller franco leidi tuschteckning vattenfärg
-
9367 Tuschteckning
Zhi Wei Zhang. Signerad, daterad -93, Slottsfogdeb..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:24