KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 16471024
nr 1647 1024
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Tuschlavering, Signerad, daterad -75, Kvinna med barn, 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x41 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 07:18:07)
Uppdatera
Visning
fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9
Auktionen
avslutas:
måndag 30 september kl 19:05:05
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska