KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16998275
nr 1699 8275
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Tusch, Signerad, 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 39x32
Utrop:
500 kr
måndag 5 maj 2025
kl 18:07:31
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm