KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14222021

nr 1422 2021

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tusch, Stockholmsmotiv, vy från Skeppsbron mot Skeppsholmen och Af Chapman. Signerad. Bildmått: ca19x19 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:06:44

20/9 20:39:05 1      1.000 kr
27/9 18:45:21 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas