KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16417107
nr 1641 7107
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 62. Bildmått: 34x42 cm, yttermått inklusive ram: 54x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:10:14
3/9 12:46:44
6/9 11:50:11
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas