KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16417107

nr 1641 7107

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tusch, Signerad, daterad 62. Bildmått: 34x42 cm, yttermått inklusive ram: 54x69 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:10:14

3/9 12:46:44 1      Vinnande bud
6/9 11:50:11 1      justering av budtak

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas