KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12601083
nr 1260 1083
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 83,41x54
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:37:59
10/6 17:54:33
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas