KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16045082

nr 1604 5082

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tusch, 4 st, Signerade med dedikation, daterade -78, (52), bladets mått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 31x22 cm

Kondition: en med fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 mars 2024
kl 20:40:35

10/3 14:38:12 1      Vinnande bud

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas