KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13614131

nr 1361 4131

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Tusch, Signerad. Motivet: 24x20cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:24:10

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl