KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16327245

nr 1632 7245

Olof Thunman

(1879-1944), Sverige

Tusch, "Enen". Signerad, med dikten Enen a tergo (tryckt). Bildmått: 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 15 juli 2024
kl 21:02:53

Olof Thunman

Läs mer om Olof Thunman