KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7753683
nr 775 3683
Lennart Iverus
(1930-2012), Sverige
Tusch, Lennart Iverus, signerad 1973bm: 47x56
Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.
måndag 3 september 2012
kl 17:58:55