KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15144131
nr 1514 4131
Lena Rydén
(f. 1948), Sverige
Tusch, Monogramsignerad, 41x24 cm, yttermått inklusive ram: 59x39 cm
Lena Rydén, svensk bildkonstnär född 1948 i Göteborg.
Utrop:
500 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:49:46