KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14204368
nr 1420 4368
Lars Börjesson
(1922-1999), Sverige
Tusch, Träd. Signerad. Bildmått: 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Lars Börjesson, svensk bildkonstnär född 1922 i Göteborg, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:31:59
27/9 18:26:59
Lars Börjesson
Läs mer om Lars Börjesson