KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14377136
nr 1437 7136
Johan Leksell
(1874-1932), Sverige
Tusch, 2 st, Porträtt. Signerade. Bildmått: 25x19, yttermått inklusive ram: 38x31 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:46:49
Johan Leksell
Läs mer om Johan Leksell