KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17233366
nr 1723 3366
Hjalmar Eneroth
(1869-1964), Sverige
Tusch, Hjalmar Eneroth (1869-1964), Sverige, Signerad. Bildmått: 28x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x33
måndag 15 september 2025
kl 20:44:51
Hjalmar Eneroth
Läs mer om Hjalmar Eneroth