KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16196050

nr 1619 6050

Einar Nerman

(1888-1983), Sverige

Tusch, "Känn dig själf" Dramaten. Signerad, daterad 1910. Bildmått: 27x16, yttermått inklusive ram. 42x30 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:57:23

Einar Nerman

Läs mer om Einar Nerman