KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16338241
nr 1633 8241
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, Ivor Novello & Madie Andrews, Signerad, bladets mått: 36x50 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Utrop:
2.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:26:28)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 18:07:34
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman