KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7843656

nr 784 3656

Tusch

Einar Gustafsson, monogramsignerad-80, motivets mått: 40x35

Utrop:

300 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 18:10:26