KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15527132

nr 1552 7132

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Tusch, Stämpelsignerad. Bildmått: 13x11,5, yttermått inklusive ram: 33x30 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:24:00

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson