KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12757578
nr 1275 7578
Bengt Johansson
(f. 1941), Sverige
Tusch, Komposition. Signerad, daterad -70. Motivet: 15x19,5 cm
Bengt Johansson, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:11:25
12/9 23:13:38